Депутати проголосували за заборону будівництва в парку Національного Відродження

Єдиний позитив на сьогоднішній сесії міської ради для громадськості Тернополя  – інше “гаряче” питання від людей, щодо заборони будівництва в парку Нацвідродження, таки затвердили.

Щоправда, міський голова Сергій Надал запропонував внести деякі правки, які би зробили проект рішення більш правильним з юридичного боку. Міський голова пояснив, що деякі пункти у пропонованому громадою проекті міська рада виконати не в змозі. Зокрема, виконком не має права скасовувати своє рішення, як цього вимагали автори проекту.
Представник від громадськості, член “ДемАльянсу” Віталій Кудлак погодився з правками. Депутати підтримали проект рішення одноголосно.

Нещодавно громадяни на віче в парку Національного відродження голосували за скасування інвестугоди, відновлення меж парку, повернення в паркову зону ділянки, де будується екоготель, за звернення до виконкому та депутатів щодо розробки проекту заборони проведення будівельних робіт цього інвестора та будь-якого на цій ділянці.

Нагадаємо, сьогодні депутати вже показали себе з поганого боку – не підтримали рішення прийняте на Громадських слухань щодо заборони будівництва котелень на торфі.

Коментарі вимкнені.