Державне підприємство на Тернопільщині “на гачку” у прокуратури

 Перевіркою на території Гермаківського лісництва ДП “Чортківське лісове господарство” в межах території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення виявлено незаконну рубку 20 дерев. Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення створена за рішенням Тернопільської обласної ради від 18 березня 1994 року. Відповідно до документів – ДП “Чортківське лісове господарство” бере під охорону заповідний об’єкт площею 2,5 га і зобов’язується зберігати його та дотримуватись екологічних вимог при використанні природних ресурсів.

Охоронним зобов’язанням встановлено, що на території ботанічної пам’ятки забороняється проведення будь-яких рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства. Вирубку дерев слід погоджувати з департаментом екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА.

У зв’язку із виявленими порушеннями міжрайонний прокурор пред’явив позов до господарського суду Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області до ДП “Чортківське лісове господарство” про стягнення 66 236 грн. збитків, заподіяних державі внаслідок незаконної порубки дерев.

Коментарі вимкнені.