Державну екологічну інспекцію у Тернопільській області ігнорують

За результатами проведених Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області позапланової перевірки Великобірківської селищної ради Тернопільського району виявлено ряд порушень, а саме: не визначено на конкурсній основі перевізника твердих побутових відходів, не забезпечено роздільне збирання корисних компонентів відходів, не ліквідовано за межами населеного пункту поблизу дороги на м. Скалат звалище твердих побутових відходів на площі 660 м кв., що є порушенням статті 21, 35-1 Закону України “Про відходи”. Великобірківською селищною радою не розроблено та не затверджено схему санітарного очищення населеного пункту та місцеву програму поводження з твердими побутовими відходами, не здійснюється контроль за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на своїй території, не створена комісія по безхазяйних відходах, не забезпечено ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, що входить до повноважень селищних та сільських рад.

За порушення природоохоронного законодавства Великобірківського селищного голову притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 82 КУпАП та накладено штраф у розмірі 850 гривень, який було сплачено добровільно, чим доказав незаконність своїх дій на вищезазначеній території та причетність до правопорушення. Видано припис на усунення виявлених недоліків.

Позаплановою перевіркою встановлено, що виданий припис не виконується. Великобірківський селищний голова ігнорує та ухиляється від виконання покладених повноважень у сфері поводження з відходами, чим порушив п. г статті 12 Закону України “Про відходи” та статті 188-5 Кодексу України про адміністративні порушення.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області закликає  не порушувати природоохоронне законодавство!

Коментарі вимкнені.