Лілія Проць з «Поглядом» беруть «шефство» над дітьми з притулку


До дня міста Тернополя розпочалася акція «Подаруй тепло та радість дітям». Основним організатором виступила відома спортсменка і громадська діячка Ліля Проць. Ще у червні вона дала «клич» про допомогу притулку для неповнолітніх дітей, що знаходиться по вул. Стрімкій.
– Цей притулок відрізняється тим, що там велика «текучість» діток з народження до 16ти років, – каже Ліля Проць. – Хоч там вони можуть перебувати не більше трьох місяців, тай потрапляють туди з вулиці, або із неблагополучних сімей.
Власне через це дітки із притулку потребують особливої уваги і допомоги, каже організатор. Перший раз вона відвідала цей притулок 26 серпня, коли небайдужі тернополяни (близько 15ти) зібрали певні речі (соки, фрукти, печиво, цукерки, канцтовари) і з цим пішли до дітей. І вже у притулку дізналися умови перебування дітей, та чого найбільше їм бракує:
– Резинові тапочки (р.31-39)
– Полотенця;
– Памперси (5-6 розмір)
– Миючі засоби (шампуні, мило);
– Олія, крупи;
– Спортивний інвентар (м’ячі, обручі, ігри)
Завтра, 1го вересня, Ліля Проць разом з «Поглядом» закликають усіх долучитися до цієї ініціативи власними зусиллями, адже у закладі потрібно облаштувати ще й територію (пофарбувати огорожу, браму, гойдалки, каруселі, гірки, побілити дерева). На це також потрібні і будматеріали, і фізична праця. Збір тернополян об 11.00 год. біля притулку по вул.Стрімкій. З собою мати рукавиці, щітки, ножі, наждачний папір.
Тернополяни, які мають бажання допомогти необхідними речами та продуктами, можуть приносити їх кожної неділі з 10 до 11 год. на Театральний майдан (на акцію «Руханка»), або з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 17.00 год. у Центр Комунікацій («Атріум», 4 поверх).
А хто хоче відвідати заклад разом з волонтерами, то усю інформацію можна буде дізнатися за тел. 42-46-45 або у соцмережах:
Вконтакте: http://vk.com/event39708003
Facebook: http://www.facebook.com/events/421134134590803/

Коментарі вимкнені.