Дещо для тернополян про онлайн-можливості отримати довідки

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України ще 30 червня запустили електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру».

Замовлення послуги он-лайн скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин, так як  дотепер замовлення витягу відбувалося лише за місцем безпосереднього розташування ділянки, що призводило до втрат часу.

Запровадження  електронного  прийому заяв, розширило  вікно можливостей для громадян та водночас сприятиме зменшенню   навантаження на Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), оскільки частина замовників зможе обійтися без візиту до центрів.

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту та є  доступною  навіть для не досвідчених користувачів персональних комп’ютерів.

Окрім цього,  у  систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Liqpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електронну адресу. Отримати вже готовий витяг громадяни можуть у найближчому ЦНАПі. Єдиний документ, який при цьому знадобиться, – це документ, що  посвідчує особу.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру становить 53 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до місцевих бюджетів.

Однією з поширених причин відмови у наданні витягів є відсутність  або неповнота внесених відомостей  про земельну ділянку.

Переглянути інструкцію з отримання  електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру».

 

Коментарі вимкнені.