Десяток потенційних кандидатів у депутати Верховної ради використали Зарваницю, як місце для піару

Близько півтора десятка потенційних кандидатів у депутати Верховної ради України відвідали всеукраїнську прощу, яка нещодавно пройшла у Зарваниці, що на Тернопільщині.

Зарваниця — традиційне місце паломництва християн східного обряду, особливо вірних Української греко-католицької церкви. Цього року у прощі взяли участь близько 120 тис паломників. Такого масштабу заходи ніколи не обходяться без уваги політиків, тим більше – напередодні виборів. Потенційні кандидати в Зарваниці. На цьогорічній прощі були присутні політики усіх політичних спектрів і напрямків — як представники провладних сил, так і чимало опозиціонерів, а також позапартійні; політики, як всеукраїнського масштабу, так і представники місцевого політикуму. Загалом, в ході всеукраїнської прощі в Зарваниці було помічено близько 15 потенційних кандидатів у депутати Верховної ради.

Більшість прочан-політиків постаралися надати факту своєї участі у прощі якнайширшого розголосу. Задля цього публікували свої фотографії та відео-матеріали на тлі Зарваницьких храмів, поряд з церковними діячами, згадки про свої діяння на релігійній ниві: сприяння в організації церковно-релігійних заходів, фінансування релігійних видань, виділення грошей на ремонти церков тощо. Про це повідомляли кандидати особисто через соціальні мережі, а також їхні пресові служби через ЗМІ.

Любомир Крупницький, прес-секретар кампанії громадського спостереження за парламентськими виборами Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області

Коментарі вимкнені.