Для чого тернопільські студенти прикидалися сліпими (відео)

Із зав’язаними очима дійти до визначеного місця – таке завдання отримали учасники соціального експерименту “Відчути, щоб допомогти”, який провели у ТНПУ ім.В.Гнатюка 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю. Мета експерименту – привернення уваги суспільства до потреб людей, які мають інвалідність, виховання у молоді толерантного ставлення, співпережиття та бажання допомогти всім, хто цього потребує.

Учасниками експерименту стали і студенти, і викладачі. Всі добре орієнтуються у закладі, окрім того, локації, які потрібно було знайти, розміщуються на першому поверсі, проте не так все просто.

“Взяв участь в есперименті, на жаль, без сторонньої допомоги не зміг пройти навіть по коридору. Не очікував, що так буде складно. Не треба цуратися людей, які йдуть з паличкою, не бачать чи не чують. Таким людям потрібно завжди старатися допомогти”,- ділиться враженнями студент факультету філології і журналістики Роман Кирилів.

Ніколи не будьмо байдужими до чужої біди, співпереживаймо та допомагаймо одне одному, бо ми всі люди!

Чому складно було знайти потрібне місце, які враження та що змінилося у ставленні до людей з інвалідністю після експерименту – дивіться детальніше у відео.

Коментарі вимкнені.