Для чого Валентин Хоптян зібрав усіх голів РДА? (фото)

Ми вже писали, що вчора голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян проводив “виховну бесіду” з керівниками управлінь. Голова ОДА вимагав забезпечити від кожного управління заповнений автобус до Києва на підкріплення провладного майдану. Але виявляється, що  в цей день очільник області збирав і усіх голів РДА. Ймовірно, з такою ж метою.  Ось, що про “виховну роботу” пише сайт ОДА.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів нараду з головами райдержадміністрацій.

Керівник області насамперед підбив попердні підсумки соціально-екномічного стану регіону, а також обговорив план розвитку Тернопілля на 2014 рік.

За словами Валентина Хоптяна, зараз обласна влада у тісній співпраці з Кабінетом Міністрів активно працює над підготовкою державного та місцевих бюджетів: корегуються макропоказники, розраховуються цифри державних субвенцій та дотацій на 2014 рік задля забезпечення регіональних потреб.

Керівник області вкотре нагадав, що Тернопільщина є дотаційною – 22% власних надходжень. Все решту, а це зарплати вчителям, медикам, працівникам соціальної сфери, культури – фінансує держава. Відтак, Валентин Хоптян дав завдання – сприяти у районах розвитку економіки.

Очільник регіону наголосив на важливості співпраці влади, бізнесу та громадськості задля спільної реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Голова Тернопільської ОДА доручив головам РДА проконтролювати, як виконуються його завдання щодо реконструкцій відділень районних лікарень, а також дав доручення тримати на контролі питання забезпечення медзакладів ліками.

Крім цього, очільник області наголосив на важливості активізації роботи центрів позашкільної освіти та спортивних секцій.

Коментарі вимкнені.