Для Тернополя написали новий гімн (аудіо)

Творчий пам’ятник. Саме такий подарунок зробила для файного міста тернополянка Галина Музика-Дричик. Наразі пісню презентували на обласному радіо, проте стане вона офіційною піснею файного міста залежить від людей та влади.

– Пісню, яку я дарую тернополянам, сприймаю як гімн місту, що став колискою та затишним домом для усіх його жителів та гостей, – так розповідає про пісню автор слів Галина Музика-Дричак.

Автор слів зізнається, що вона хотіла зробити щось приємне для рідного міста:

 – У дитинстві мене заворожував Тернопіль своєю елегантністю та красою. Багатьох мешканців я поважаю за інтелект, патріотизм та чистоту помислів. Мій батько розбудовував Тернопіль, а я вирішила створити творчий пам`ятник місту, яке мене надихає, де пережила найкращі почуття: кохання, радість материнства, вдячність, захоплення.

Першими слухачами усіх творів Галини є діти, чоловік та батьки. Пісня про
Тернопіль не виключення.

– Особливе враження вона справила на дочку, яка стала її першою виконавицею, – додає Галина. – Нещодавно нашу спільну роботу я представила на літературному об’єднанні при Тернопільській обласній  організації Національної спілки письменників України. Пісня сподобалась, і ми відпустили її у світ.

Цей дует підтримало обласне радіо. Там й відбулася прем’єра пісні.

Назва пісні: “Тернополе мій”
Автор слів та музики: Галина Музика-Дричик
Виконавиця: Інна Дричик

Щоб прослухати пісню натисніть двічі на посилання Тернопіль(+)

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.