Для тих тернополян, які сьогодні не планують дивитися вітання Президента

Кожної новорічної ночі о 23.55 українці вмикають свій телевізор і приймають вітання від Президента України. Та чи це саме ті вітання, які ми так хочемо чути? Адже кожного року ми чуємо, по суті, одне й те саме, лише іншими словами.

Українці, які підтримують ідею Євромайдану масово заявляють, що не дивитимуться новорічне привітання Президента по телевізору, а натомість увімкнуть альтернативні вітання народу України.

Альтернативне вітання підготував журналіст Майкл Щур, а також kraplya.com (анонс останнього привітання дивіться нижче). Їх можна буде побачити о 23:55, 31 грудня на ютюб-аналі Майкла та на спецсайті kraplya.com, відповідно.

А от група студентів-фотохудожників «Культивація» вирішила надати можливість українському народу привітати країну так, як вони того хочуть, прямо зараз. Ці люди хвилюються, але кажуть все від чистого серця. Вони не читають текст з листа, а висловлюють те, чого справді так бажають. Можливо, вони кажуть щось зайве або неправильно, але вони роблять це щиро, по-справжньому, по-сімейному.

Отож,31 грудня о 23:55 “увімкніть” те, що подобається.

Коментарі вимкнені.