Дмитро Фірташ таки дасть “Ниві” три мільйони гривень

В суботу, 21 квітня, відбулася зустріч голови ОДА Валентина Хоптяна з тренерським штабом “Ниви”, – пише Номер один.

– Те, що було обіцяно – виконано! Футболісти та тренерський склад висловлюють  слова вдячності тернопільському губернаторові Валентину Хоптяну та його заступнику Петру Гочу. Домовлено, що борг, який залишився буде реструктуризовано. Розобленно графік його поетапного, у дві частини, погашення та проведення поточних виплат. Усі фінансові зобов’язання куратори клубу обіцять здійснити до завершення сезону-2011/12, – зазначив Богдан Стронцицький.

За таких умов, додав Богдан Едуардович, футболісти спокійно готувалися до матчу з “Кристалом”. На разі, зазначимо, що сьогодні, 22 квітня, о 5 годині ранку команда взяла курс на Херсон. Там, 23 квітня, відбудеться матч 20-го туру в якому місцевий “Кристал” прийматиме “Ниву”. Початок гри о 18.00.

Разом з тим надійшли приємні новини щодо обіцяних українським бізнесменом Дмитром Фірташем 3 мільйонів гривень для потреб “Ниви”. Як повідомив тернопільський губернатор Валентин Хоптян, у четвер, 26 квітня до Тернополя приїздить голова правління банку “Надра” Валентина Жуковська. Саме тоді буде розроблятися план фінансової допомоги ФК “Нива”. Губернатор додав, що за 1-2 дні гроші на рахунок клубу не надійдуть, цей процес має зайняти трохи часу, але, разом з тим приємно, що в цій болючій для всіх любителів тернопільського футболу темі зроблено суттєвий крок уперед.

Сподіваємося, що фінансові проблеми “Ниви” залишаться в минулому, а самі футболісти зроблять все від них залежне, щоб повернути на стадіон вболівальника. Відверто кажучи, гравці “Ниви” своїм шанувальникам відверто заборгували…  І, як зазначив Богдан Стронцицький, після останніх приємних новин (сюди варто додати і покращення побутових умов та самого тренувального процесу, чого раніше не було, – авт.), у розташуванні команди панує піднесений настрій, а тому коуч “Ниви” налаштовуватиме своїх підопічних на перемогу у кожному з шести матчів, що залишилося провести в цьому сезоні.

Коментарі вимкнені.