До 472-ї річниці Тернополя на форумі мамусь проводять призову вікторину

15 квітня 1540 року королівська канцелярія Сиґізмунда І Старого видала локаційний привілей на заснування міста Тарнополє. Тобто, цього року Тернопіль буде святкувати свою 472 річницю.

Оригінально вирішили вшанувати цей день учасники форуму Школи щасливого материнства св. Анни. З 2 квітня вони розпочали  онлайн-вікторину, присвячену історії Тернополя.

− Для мешканців міста це не лише шанс отримати подарунки, але й можливість дізнатися щось нове про Тернопіль, − розповіла “Погляду” ініціатор вікторини, модератор форуму мамусь, Лілія Берник. – Багато хто з тернополян мало знає про рідне місто, і ми сподіваємося, що шукаючи відповіді на запитання, вони відкриють для себе невідомі досі факти.

За словами організаторів, Школи щасливого материнства св.Анни, вікторина триватиме тиждень – з 2 по 8 квітня. Проводиться вона раніше, ніж настане 15 квітня лише тому, щоб не співпадати з великоднім тижнем, у який багато хто з тернополян зайнятий приготуванням до Воскресіння Христового.

Участь у даному конкурсі можуть взяти усі зареєстровані учасники форуму. Щодня тут буде задано три запитання, які оцінюються різною кількістю балів. Завдання для вікторини спеціально розробляв історик, дослідник Тернополя, Володимир Окаринський.

− Оскільки головна мета цієї вікторини, – пояснює “Погляду” Володимир Окаринський, – популяризувати день заснування міста, зацікавити мешканців його історією, то й питання не будуть дуже складними. Я намагався підібрати саме такі, які були б цікаві пересічному тернополяну. Інформація, яку отримають учасники в процесі відповідей, можливо, дозволить комусь із них по-новому подивитися на Тернопіль.

Таку акцію підтримала і міська влада, яка надала ексклюзивні призи для вікторини. Так, наприклад кілька переможців отримають видання «Художники про Тернопіль», у якому представлено 70 мистецьких творів різних жанрів і різних періодів. Крім того, на всіх учасників чекають і заохочувальні подарунки від однієї з аптек міста. А головний переможець отримає ще й книгу «Тернопіль/Tarnopol. Історія міста», яка спровокувала «скандал» серед дослідників Тернополя.

Катерина Іванченко

-1 thoughts on “До 472-ї річниці Тернополя на форумі мамусь проводять призову вікторину

  • 10:53 | 3.04.2012 о 10:53
    Permalink

    класна ідея! так багато нового і цікавого можна дізнати про рідне місто, та й про Україну, а як показало не одне з питань, і про світ.
    сама б навряд чи стала копирсатися в історії
    величезне спасибі організаторам! корисно, цікаво. я в захваті!!!

Коментарі вимкнені.