До 9 квітня можна подати кандидатуру на конкурс кращих тернополян

15 квітня в Українському домі «Перемога» нагороджуватимуть переможців конкурсу ім. Володимира Лучаковсього. Щорічний конкурс, започаткований Тернопільською міською радою та Фондом імені В. Лучаковського, цьогоріч співпадає із ще однією визначною датою – 175-ю річницею з дня народження першого українського бургомістра.

Відзначатимуть кращих тернополян у номінаціях: «Вклад в історію» та «Майбутнє створюється сьогодні».

Міський голова Тернополя Сергій Надал особисто звернувся до установ та організацій міста з проханням подавати пропозиції конкурсантів на премію ім. В. Лучаковсього. Відповідні звернення направлені у ЗМІ, навчальні заклади, громадські організації, спілки. Переможців визначатиме експертна рада.

«Для сьогоднішніх тернополян важливо не лише те, що Володимир Лучаковський був першим українцем, який зайняв посаду очільника міста у багатонаціональному Тернополі кінця ХІХ – початку ХХ століття. Він був справжнім новатором, за його керівництва в місті вперше було проведено електричне освітлення вулиць, телефон, водопровід, каналізацію. Постать Лучаковського повинна бути належно оцінена сучасниками. Його життя і діяльність даватимуть натхнення сьогоднішнім і майбутнім поколінням городян. Для вшанування пам`яті Володимира Лучаковського, для продовження його справи розвитку міста і громади, і запроваджено щорічний конкурс, метою якого є визнання вкладу наших громадян в історію міста та підтримка інновацій», – зазначив Сергій Надал.

Пропозиції кандидатур на участь у конкурсі (з фото) просимо надсилати на електронну адресу premiyamisto@gmail.com до 9 квітня 2013 року. Більше ТУТ.

Міська рада

Коментарі вимкнені.