До Тернополя приїдуть Колєсніков і Янукович?

У березні Василь Деревляний як член Комітету з питань транспорту та зв’язку звернувся до голови згаданого Комітету. У своєму депутатському зверненні Василь Тимофійович просив на найближче засідання Комітету винести питання щодо проведення виїзного засідання Комітету з питань транспорту та зв’язку у Тернопільській області.

На початку червня відбулося засідання Комітету, на якому були присутні майже усі члени Комітету, представники усіх парламентських фракцій. На засіданні, зокрема, розглядалося ініційоване народним депутатом України В.Деревляним питання проведення виїзного засідання Комітету у Тернопільській області.

Рішення про проведення виїзного засідання, орієнтовно у вересні, було підтримано одноголосно всіма присутніми на засіданні народними депутатами України.

Так само одностайно за остаточну дату (16 жовтян) проведення виїзного засідання у Тернополі проголосували всі присутні члени Комітету під час сьогоднішнього засідання.

Нагадаємо ряд проблемних питань, запропонованих В. Деревляним, які будуть роглядатися у Тернополі 16 жовтян:

1. Стан автомобільних доріг та дорожнього господарства (функціонування і розвиток мережі автомобільних доріг області; матеріально – технічна база дорожнього господарства області);

2. Організація перевезень пасажирів та багатотонного вантажу автомобільним транспортом (рівень безпеки, рівень комфорту перевезень пасажирів, виконання перевізниками рейсів; врегулювання питання руху дорогами області великих вантажних автомобілів, вага яких із вантажем становить 30 – 40 тонн);

3. Проблемні питання функціонування залізничного транспорту (підвищення пропускної спроможності залізниці та зменшення часу руху поїздів,  впровадження руху швидкісного поїзду через станцію Тернопіль у напрямку Києва);

4. Відновлення роботи та розвиток інфраструктури Тернопільського аеропорту (відновлення авіарейсу Тернопіль – Київ – Тернопіль, налагодження регулярного міжнародного сполучення).
Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку

Білий Олексій Петрович Член Комітету
Бондарєв Костянтин Анатолійович Перший заступник голови Комітету
Борт Віталій Петрович Голова підкомітету
Вітів Анатолій Миколайович Член Комітету
Демішкан Володимир Федорович Голова підкомітету
Деревляний Василь Тимофійович Член Комітету
Колесніков Борис Вікторович Голова Комітету
Крук Юрій Борисович Заступник голови Комітету, голова підкомітету Комітету
Мироненко Михайло Іванович Заступник голови Комітету
Момот Олександр Іванович Член Комітету
Мошенський Валерій Захарович Секретар Комітету
Остапчук Віктор Миколайович Голова підкомітету
Пономарьов Олександр Сергійович Голова підкомітету
Пригодський Антон Вікентійович Член Комітету
Рябікін Павло Борисович Член Комітету
Сольвар Руслан Миколайович Перший заступник голови Комітету
Шкіря Ігор Миколайович Голова підкомітету
Шульга Володимир Петрович Голова підкомітету
Янукович Віктор Вікторович Член Комітету

Comments are closed.