До Тернополя завітає Паганіні в спідниці

Вона виступає з провідними камерними та симфонічними оркестрами України, веде активну гастрольну діяльність у Німеччині, Іспанії, Франції, Австрії, Росії, брала участь у прем’єрному виконанні творів сучасних композиторів. Вона – заслужена артистка України Богдана Півненко (скрипка, Київ). Саме її називають українським Паганіні в спідниці, і 4 листопада саме вона виступатиме у Тернополі!

В рамках концерту симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонї, о 18.30 буде представлено наступну програму: А.В’єтан – концерт для скрипки з оркестром №5 ор.37 та Г.Венявський  – фантазія на теми з опери “Фауст” Ш.Гуно, а також твори Й.Брамса, Ш.Гуно, Ж.Оффенбаха. Диригент – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль.

Хто думає, що порівняння з Паганіні – це перебільшення, може піти на її концерт і переконатися в правдивості порівняння, хоча, зрозуміло, різні часи — різні критерії. Та видатний композитор, народний артист України Валентин Сильвестров вважає Богдану Півненко скрипачкою світового значення, котра нічим не поступається Співакову чи Кремеру. Їй сповна притаманні віртуозність, пристрасність-емоційність, інтелектуальність. А ще — дивна мальовнича потужність, іноді несамовитість, котра раптом поринає в ніжність.

Квитки можна придбати в касі філармонії. Тел. для довідок: 52-61-09, 25-07-48.

Коментарі вимкнені.