Дорослі і малі мешканці Тернопілля побачать театр, який заснував Лесь Курбас

З 3 по 9 вересня на Тернопіллі з гастролями перебуватимуть актори Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Шевченка, який очолює народний артист України Валерій Іванович Ковтуненко. До речі, цей театр заснував наш земляк Лесь Курбас.

Днями до редакції завітала провідна артистка, майстер сцени О.Петровська і розповіла про плани театральної трупи на час гастролей Тернопіллям. Перше, що повідомила Оксана Іванівна, це те, що вистави можна буде подивитися не лише у Тернополі, а й в інших містах області.

У виконанні акторів із Дніпропетровська класичні вистави «Майська ніч» М.Гоголя і «Кайдашева сім´я» І.Нечуя-Левицького – це захопливе театралізоване дійство з ознаками музейності. Глядачі побачать багато старовинних речей на сцені, наприклад, прядки, бительні для биття конопель, ціпи для молотіння жита та пшениці, дерки для дертя кукурудзи тощо. Тобто буде цікаво і дітям, і дорослим. Відтак актори запрошують різновікову публіку, яка шанує українські традиції.

Галина ВАНДЗЕЛЯК, Свобода

Коментарі вимкнені.