Дружина Олега Барни бореться в суді, щоб «1+1» та «слуга» Колтунов визнали свою брехню

Суд дозволив дружині загиблого військового та народного депутата Олега Барни Ользі бути правонаступницею у позові проти телеканалу “1+1” у справі щодо наклепу. 31 січня районний Подільський суд Києва ухвалив відповідне рішення у цьому процесі.

Справа стосується позову загиблого військового до співробітників каналу, що виклали декілька сюжетів із наклепами.

– Власне, позов тягнувся давно. Ми з адвокатом подали заяву про долучення мене до справи як правонаступниці, оскільки я вважаю, що усі матеріали справи підтверджують правоту чоловіка, і я виконую його (Олега Барни – авт.) останню волю, – зазначила Ольга Барна.

Зауважимо, народний обранець Олег Барна, який загинув, захищаючи Україну від російського вторгнення, посмертно виграв суд щодо журналіста телеканалу “1+1” Ігоря Колтунова. Як повідомила Геращенко, дружина Олега Барни – Ольга Барна – розповіла, що в останньому смс-повідомленні, отриманому від чоловіка, він просив її продовжувати суд, аби захистити своє ім’я.

В ухвалі суду зазначено, що “позов Барни Олега Степановича до Колтунова Ігоря Сергійовича про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації – задовольнити повністю”.

Довідка. Олег Барна пішов на війну добровольцем. Він був старшим сержантом ЗСУ. Загинув 17 квітня 2023 року у боях біля села Павлівка на Донбасі. 18 квітня йому мало б виповнитися 56 років. Посмертно нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Барна був активним громадсько-політичним діячем, брав участь у студентському голодуванні у 1990 році під назвою “Революція на граніті”, у Помаранчевій революції та Революції Гідності, де зазнав поранення під час обстрілів 18 лютого 2014 року. Попри поранення, вже в липні 2014-го пішов добровольцем у зону АТО. Після повномасштабного вторгнення у 2022 році знову пішов добровольцем на фронт.

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання від “Блоку Петра Порошенка” Барна у квітні 2023 року загинув на фронті. Згодом його посмертно нагородили орденом “За мужність”.

Партія “Європейська Солідарність” виступила з вимогою до журналіста і телекомпанії “1+1″негайно виконати рішення суду, принести спростування і вибачення.

Журналіст “1+1”, який зводив наклепи на Олега Барну – Ігор Колтунов, став депутатом Київської обласної ради від партії “Слуга народу”.


Джерело: “Прямий”

Коментарі вимкнені.