Дулеба і Тимошик – “моральні шулери”, які каламутять воду в тернопільському театрі

2 червня на зустрічі із журналістами головний режисер Тернопільського обласного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, Народний артист України Олег Мосійчук назвав прізвища «моральних шулерів» з обласної ради, через яких театр перестає бути театром, а  колектив змушений працювати в напруженій атмосфері.

–          Хочу звернутися до наших місцевих політиків і сказати, що закриття театрального сезону може бути далеко не творчим, а може й взагалі його не бути. Я спілкувався з очільниками області: і обласної ради, і держадміністрації. Надалі продовжується експеримент над театром. Уже роками.

Олег Мосійчук розповів, що зовсім випадково колективу театру стало відомо, що нещодавно підкилимно (зараз модно казати – сепаративно) знову переписаний і зареєстрований у юстиції статут театру. Як стверджує режисер – зроблено це з порушенням усіх законів, які тільки можуть бути.

– Я сьогодні уже назву прізвища напевно, бо пора називати. Окремі «моральні шулери» обласної ради – Ігор Дулеба, Михайло Тимошик, голова комісії з питань культури і духовності обласної ради, займаються дурницями. І вони створюють атмосферу в театрі. В тому колективі, за який мені особисто боляче, бо театр перестає бути театром. Самопроголошені якісь мистецькі керівники, які під себе пишуть статути підкилимно, бо там є  друзі-юристи в обласній раді. Це жахливо.

Режисер театру дивується, чому зараз і надалі існує роблема, адже областю керує уже одна партійна структура і нема на кого “звалювати вину”, мовляв раніше держадміністрація – це були одні і тому не могли нічого узгодити.

– Театр є, був і буде! А хлопці-“временщики” мають усвідомити, що за цей період, коли вони приходять, то мають забезпечити цей театр уже не коштами – ми не про кошти кажемо, а своїм відношенням до тих людей, які творили історію цього театру.

І на завершення додав, що якщо не будуть виконані обіцяні гарантії, то під обласною адміністрацією збереться чимало представників колективу для предметного і довгого спілкування з владою.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Дулеба і Тимошик – “моральні шулери”, які каламутять воду в тернопільському театрі

 • 17:55 | 2 червня, 2014 at 17:55
  Permalink

  Ось я собі думаю: де Дулеба, Тимошик і вся ця “кумпанія”, а де Театр. Відстань як від вигрібної ями в селі, звідки прибули керувати областю ці особи, до Марсу. Коли вже це неподобство припинеться

 • 18:32 | 2 червня, 2014 at 18:32
  Permalink

  Хто такий Дулеба і звідки він виліз? І взагалі говорити про посміховисько міста мабуть недоречно. Гнати в шию і не питати хто він такий!

 • 19:26 | 2 червня, 2014 at 19:26
  Permalink

  На привеликий жаль проблема не в Дулебі чи Тимошику. Проблема в бездарних керівниках театру таких як Мусійчук, Жила, Репка чи Сачко. привкли гребти все під себе, а театр на останньому місці. Ганьба вам шановний пане Мусійчук. Покійний Форгель перевертається в могилі дивлячись на таких горе-керівників. Ганьба Мусійчуку і його злодюгам. Бо на керівництво області занехаяло театр.

  • 20:35 | 3 червня, 2014 at 20:35
   Permalink

   слухайте, чесний ви наш. факти бездарності прошу на стіл. бо так можна про будь-якого написати. окрім вас, звісно.

 • 23:24 | 3 червня, 2014 at 23:24
  Permalink

  мосійчук це випробуваня . прикре . підступне лукаве… ТА ВСЕ МИНЕ ЯК СОН….

 • 22:01 | 9 червня, 2014 at 22:01
  Permalink

  шановні митці не жеріться ви змінили статут щоб зжерти сачка тай подавились а де кру а хто вам гроші платив і з якой комори а тепер стрепенулись поки не пізно покайтесь театр затухає премєри жахливі а вам статут мішає як танцорлові ошийник

 • 22:22 | 9 червня, 2014 at 22:22
  Permalink

  Колобок тріпло й співак совість втратили ще раз.Ви бродили по ор і ода.А ось і вас клюнне смажений півень.а вдячні глядачі принесуть шини під ваші двері…

Comments are closed.