Діти з Вінницької області отримали свято у Тернополі

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, який відзначався 1 червня, службою у справах дітей Барська райдержадміністрації Віницької області 29 травня було проведено екскурсію у чарівне м. Тернопіль. У поїздці взяли участь понад 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби.
Програма екскурсії була доволі насиченою та різноманітною. Дітям вдалося побачити процес виготовлення найулюбленіших ласощів – морозива; поспостерігати, як друкують сучасну книгу, та помилуватися краєвидами славного древнього міста Тернопіль, прокатавшись на прогулянковому кораблику по місцевому озеру.
Розпочалася подорож дітлахів з фабрики «Галичина Ласунка». Біля дверей фабрики дітей зустрів технолог підприємства, який і проводив екскурсію. Діти почули всілякі цікаві факти, пов’язані з діяльністю підприємства. Потім учасники екскурсійної поїздки заходили в різні цехи і простежили весь технологічний цикл виготовлення морозива.
У процесі екскурсії дітей пригощали різновидами морозива, кожен міг спробувати різні сорти як гарячого, так і холодного морозива, посмакувати щойно випеченими вафельними стаканчиками, наповнивши їх різними видами джемів. Про цю дегустацію діти будуть згадувати ще, напевно, довго.
Досхочу насмакувавшись солодощами, діти продовжили екскурсію на українському книжковому приватному видавництві «Навчальна книга – Богдан». Діти захоплено спостерігали за усіма етапами виготовлення книги до того часу, як вона потрапляє на книжкові полиці. На закінчення екскурсії керівництво видавництва вручило дітям різноманітні книги та сувенірні подарунки.
Незабутнє враження у серцях дітей залишила подорож по озеру на прогулянковому кораблі, з якого вони спостерігали за мальовничими краєвидами міста. Це озеро можна сміливо назвати однією з головних пам’яток Тернополя, місцеві жителі назвали дане місце українськими «Єлисейськими полями».
Хлопчики та дівчатка повернулися до своїх домівок, переповнені емоціями, зі щирими посмішками та, безумовно, із подарунками. Про свої позитивні враження вони ще довгий час розповідатимуть своїм друзям та близьким людям.

Коментарі вимкнені.