Дванадцять священиків та сотні людей, – як Тернопільщина прощалася з героєм

У неділю, 5 жовтня, у військовий комісаріат прийшла звістка про те, що в зоні АТО у селі Миколаївка Волноваського району Донецької області під час виконання військових обов’язків загинув 22-річний мешканець села Футори Андрій Іванович Рава. Сьогодні його похоронили у рідному селі.

За рік строкової служби в армії Андрій набув військову спеціальність, 25 березня цього року був мобілізований і з того часу брав участь в Антитерористичній операції.

Попрощатися з Андрієм прийшли сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, жителі Футорів і зборівчани.  Не могли не прийти старшокласники і вчителі обох міських шкіл, гімназії, коледжу, бо зовсім недавно він там навчався і був серед них. Очолили похоронну процесію дванадцять священиків Зборівського і Озернянського деканатів.

Дорогу перед похоронною процесією діти і молодь устеляли квітами, грав духовий оркестр, співали семінаристи з Тернополя, перед самою церквою люди у поклоні із квітами утворили живий коридор, а з гучномовців болем лунала пісня «Пливе кача по Тисині».

Після заупокійної відправи до матері Андрія, його рідних і всіх присутніх звернувся місцевий парох о. Назарій:

«Сьогодні ми прощаємося з Героєм села Футори, Героєм Зборівщини та усієї Тернопільщини, Героєм України. Дякую матері, яка виховала патріота. Він захищав нас і всю Україну, щоб ми могли мирно жити і працювати. Допоможімо матері у цей важкий для неї час. Хай вічною буде пам’ять про її сина Героя».

 

Коментарі вимкнені.