Дворова спартакіада в Тернополі зібрала аншлаг (відео, фото)

22 червня на стадіоні “Текстерно” провели “Дворову спартакіаду”. Організувала її ГО “Майдан” на честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та в знак підтримки жителів Сходу України та української армії.

Людей прийшло стільки, що навіть начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть, був здивований. У вступному слові він висловив сподівання, що такі спортивні змагання проводитимуться на усіх спортивних майданчиках міста.

Розпочали змагання з хвилини мовчання. Згодом урочисто приспустили прапор під звуки гімну.

На полі – представники чи не усіх спортивних шкіл та гуртків Тернополя.

На стадіоні також презентували акцію заради єднання України. Так, тут розмальовують довгу стіну орнаментами вишиванки, традиційними кожному обласному центру України та Криму. Ідейний автор – Олег на псевдо “Прометей”, відомий тернополянам завдяки своїм рекордам – найдовша намальована вишиванка та найбільша намальована абетка. Зараз він каже, що фізично не встигає самостійно домалювати візерунки вишиванок на стадіоні “Текстерно”, тому закликає бажаючих долучатися. Також розповідає, що навіть мешканці навколишніх будинків та діти допомогають малювати.

 

Коментарі вимкнені.