Дзідзьо в Тернополі дякував Кузьмі, представив новий гурт та на колінах співав перед дітками (відео)

14 червня до Тернополя з концертом приїжджав “мегапопулярний Дзідзьо” як він любить себе називати. Виступав на центральному стадіоні міста. Вартість квитків коливалася від 80 до 120 грн, тому глядачів зібралося чимало: усі сектори перед сценою були заповнені вщент.

Не обійшлося на стадіоні без Дзідзьо-каділака – великого чорного позашляховика з номерами DZIDZIO, на якому музиканти виїхали до глядачів.

Найбільші прихильники шоумена зібралися в фан-зоні – перед сценою. Їх Дзідзьо протягом концерту рясно посипав листівками з автографами, а інколи закидав туди і брендові футболки.

В один момент на сцену вийшли дві маленькі прихильниці гурту з квітами для Дзідзя. Вони сказали, що є сестрами і у них сьогодні день народження. Тоді Дзідзьо попросив усіх глядачів заспівати “Хеппі бьоздей” та став на коліна перед дівчатками, щоб разом з ними виконати пісню “Я і Сара”.

На сцену до співака часто виходили дітки. Майже усі вони отримували за це футболки в спеціальному наметі “Дзідзьо-шопі”, де продавалися різноманітні брендові сувеніри з логотипами і фотографіями музикантів.

Несподіванкою став вихід на сцену хлопчика, який мав таку ж приклеєну бороду, як і Дзідзьо. Співак запитував у малого, хто йому приклеяв таку бороду, та чи планує той виступати у Тернополі. Домовилися до того, що коли Дзідзьо виступатиме у Києві, то трійця “маленьких копій” співатиме у Тернополі і люди знатимуть, що це новий міцевий Дзідзьо.

На концерті ніхто не сумував, бо артисти змушували глядачів підспівувати та підтанцьовувати, постійно сипали жартами. Єдиним мінорним моментом став монолог Дзідзя до Андрія Кузьменка – Скрябіна. На величезному екрані з’явилася фотографія щасливого Кузьми, Дзідзьо дякував йому за підтримку, згадував веселі моменти, присутні аплодували. Анонсуючи наступну пісню, Дзідзьо сказав, що вона була однією з улюблених у Андрія Кузьми. Тому співали її усім стадіоном. Це була композиція “Айфон”. У цей час сіре небо над Тернополем “звеселили” рожеві промені вечірнього сонця.

Наступні свої концерти Дзідзьо планує проводити у маленьких містах. Але обіцяв, що за рік обов’язково завітає ще раз і до Тернополя, і покаже таке шоу, якого ще ніхто не бачив. А ще повідомив, що за кілька днів на екрани вийде новий кліп на пісню “Я їду до мами”. Можливо, там будуть використані і кадри з концерту в Тернополі, які Дзідзьо знімав на свій телефон зі сцени.

Новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Дзідзьо в Тернополі дякував Кузьмі, представив новий гурт та на колінах співав перед дітками (відео)

  • 00:41 | 17.06.2015 о 00:41
    Permalink

    Те, що цей шароватний блазень-квазімодзьо (“галицька Вєрка Смердючка”) має свою “витончену” аудиторію, не дуже дивує, особливо, враховуючи той ХВакт, коли чуєш, як у більшості ресторанів та кнайп у патріотичній Галичині молодЬОЖ слухає переважно московську попсятину, але дивує те, ЩО він може мати спільного з Андрієм “Кузьмою” Кузьменком. Що ж до так званого монологу, то це – ніщо інше, як примітивна (на потребу публІки) спекуляція на людських почуттях щодо СПІВАКА, яка взагалі “віддає” повним цинізмом…
    А вся “творчість” (за поодинокими винятками) цього шоумЄна свідчить, на жаль, лише про ДЕГРАДАЦІЮ культури, зокрема, масової в нашій країні.

Коментарі вимкнені.