Є ще у Тернополі хороші “свободівці”, які дбають про громаду. Без сарказму

На вулиці 15 квітня навпроти заводу «Оріон» невідомими особами було встановлено більше десятка металевих кіосків. Їх почали встановлювати у п’ятницю 7 листопада ввечері. Про якісь незначні зміни на округу №27 я можу не знати, але про істотне розширення ринку я б точно мав би мати інформацію. Окрім того декілька разів я різко засуджував розширення ринку на вул. 15 Квітня – Київська і це питання на сесії точно не розглядалось і не приймалось.

У понеділок 10 листопада я звернувся в управління торгівлі, муніципальну поліцію та зареєстрував депутатське звернення щодо перевірки законності встановлення даних МАФ (малих архітекрутних форм)та вжиття заходів щодо їх усунення та приведення території до належного стану. Даний запит направив як в управління ЖКГ, так і начальнику міського відділу УМВС України в Тернопільській області.

В управлінні торгівлі міської ради та земельному відділі, як мені вдалось дізнатись нічого не знають про розширення ринку, ніяких дозволів не надавали на встановлення МАФ. Ще одним шоком є те що за оренду даних незаконно встановлених МАФів збирають чималу суму в гривнях, зараз цим би мали серйозно зацікавитись правоохоронні органи.

На даних час є звернення про демонтаж даних самовільно встановлених об’єктів, це питання повинно бути винесено на чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Хочу застерегти тернополян не укладати договорів та не оплачувати рахунків за оренду кіосків які не мають дозвільних документів.

Якщо ми хочемо жити по європейськи то повинні перш за все дотримуватись законів та порядку, тому таке свавілля є неприпустимим.

“Свободівець” Михайло Сиротюк, депутат по округу №27

-1 thoughts on “Є ще у Тернополі хороші “свободівці”, які дбають про громаду. Без сарказму

 • 10:06 | 13.11.2014 о 10:06
  Permalink

  В час безробіття, цей дятел малолітній мав би подумати як розширити площу ринку під кіоски для тернополян, які думають про свою родину а не спиваються.
  Так ні, заборонити простіше. А ви говорите cвободівці “хороші”…

  • 13:50 | 13.11.2014 о 13:50
   Permalink

   сам ти дятел малолітній. Міша Сиротюк дійсно відповідальний депутат і старається зробити якнайбільше для свого округу і міста в цілому.

  • 14:47 | 13.11.2014 о 14:47
   Permalink

   Чуєш, Олег, а ти губу не сильно розкатав??! То такий благородний, що не спиваєшся?
   Якщо ти справді такий свідомий, думай про те, ЩО зараз відбувається В Україні, нагадаю тобі – на Сході нашої держави.
   Ти певно дуже добре думаєш про свою родину, а Михайло – думає трохи і про інші родини.
   Тернопіль – відомий лише базарами, іншого путнього як наприклад, заводів, фабрик, крім декотрих приватних і не має!
   Підтримую Михайла Сиротюка. пропозиція до нього – перевірте цінову політику того базару, що на БАМі, не рідко – в два рази вище за середню, а також ініціюйте перевірку дозвільних документів)

 • 10:09 | 13.11.2014 о 10:09
  Permalink

  Дійсно, депутат, який думає про громаду:) він і раніше працював…

 • 11:14 | 13.11.2014 о 11:14
  Permalink

  Олег, кіоски мають будуватися законно…а кримінал заради збільшення робочих місць це вже пахне 90-тими роками, якщо хочете жити в такій країні, то їдьте до москалів…

Коментарі вимкнені.