Екс-чиновник Сергій Баран, який на смерть збив школяра, пробує поновитися на посаді

Екс-начальник Кременецього лісгоспу Баран, який на смерть збив школяра, пробує поновитися на посадіПро це повідомляє журналістка Зоряна Довгань у мережі Фейсбук.

 • Екс-начальник Кременецього лісгоспу Баран, який підозрується в ДТП у Шумську, коли збили одного хлопчика на смерть, а дівчинка дивом залишилася жива, пробує поновитися на посаді. Навіть подав у суд. Зараз в Кременці йде судове засідання, – пише вона.

Нагадаємо більше року тому, у січні 2015 року, чиновник скоїв резонансне ДТП. Тоді в місті Шумськ Mercedes Сергія Барана збив на узбіччі двох підлітків – 17-річного хлопця та 14-річну дівчину. Юнак загинув на місці. Правоохоронна система за цей час нічого не зробила у розслідуванні. Головний лісник північної частини Тернопільщини стверджував, що за кермом була його вагітна дружина, а він п’яний спав поруч в машині. Під час сміттєвої люстрації чиновник зізнався, що дав хабар 150 тисяч гривень і тому справу “зам’яли”.  Після численних наполягань громадськості слідство все таки визнало його підозрюваним, про те процес затягнувся на цілий рік. Писати заяву на звільнення Сергій Баран відмовився. ІТільки у квітні 2016 року чиновника звільнили.  І навіть очільник Тернопільщині тоді звітував про тріумфальне звільнення.

А ось тепер Сергій Баран через суд намагається поновитись на посаді.

-1 thoughts on “Екс-чиновник Сергій Баран, який на смерть збив школяра, пробує поновитися на посаді

 • 15:28 | 26.05.2016 о 15:28
  Permalink

  А мене дивуе нахабство людини, котра звикла щоб завжди вона буцла права. А що таке сов1сть то вона 1 не знае. Таких просто знищувати треба. Н1як не прокинеться. що часи вже 1нш1 наступили. Невже ж такий безсов1сний.?

 • 18:00 | 26.05.2016 о 18:00
  Permalink

  “Завдяки” таким баранам не в останню чергу розпочався у 2013 році Майдан у Києві. Але барану все одно. Бабло переможе справедливість.

Коментарі вимкнені.