“Файне місто” робило Тернопіль кращим

Було проведено другу загальноміську толоку з 20 по 23 квітня – до Великодніх свят, спільно з громадською організацією «Молодіжне об’єднання «Файне місто». З метою наведення належного санітарного стану на території міста, підвищення рівня благоустрою були здійснені роботи з доочищення ділянок на прилеглих та закріплених територіях об’єктів господарювання, які були не достатньо очищені під час проведення першої толоки.

Активна молодь вказаної громадської організації «Молодіжне об’єднання «Файне місто» ініціювала прибирання від сміття найбільш засмічені території, а саме прибережну смугу колишньої річки Рудки на вул.Галицькій та річки Серет на провулку Цегельному, придорожні зелені смуги на вулицях Львівській та Текстильній і лісосмугу від міського пляжу до с.Біла.

Міська рада підтримала свідому позицію учнів та студентів, долучилась до здійснення координування проведення широкого комплексу робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, озеленення та покращення стану довкілля.

Комунальними та житлово-експлуатаційними підприємствами проводились роботи з реалізації індивідуальних конкретизованих планів, пов’язаних з впорядкуванням прибудинкових, закріплених територій, ремонту об’єктів благоустрою, озеленення та інших видів робіт.

Велику увагу приділено СКП «Ритуальна служба» щодо прибирання територій міських кладовищ, впорядкуванню пам’яток і меморіальних комплексів.

Коментарі вимкнені.