Файні ресторації Тернополя знову заставляють думати про них гірше, ніж вони є насправді

Відомий веломандрівник Роман Задорожний висловився проти формату першого свята Маланки у Тернополі, профінансованого виробником горілки та рестораторами.

Крім того, одразу на афіші заходу зображена буковинська Маланка, яка до нашого краю не має жодного стосунку.

«Відродження традицій на старий новий рік?, – написав Роман Задорожний на своїй сторінці у Фейсбуці. – Можете називати мене, як собі захочете та закидати шкурками від мандаринок, але нічого не зрозумів з такого відродження.

Файні (?) ресторації знову заставляють думати про них гірше ніж вони є насправді. Саме вони будуть ще однією причиною не зле пабухать поміж святами. А чом би й ні? Може з моєї критики знову визріє задум зібрати по 1000 грн для потреб АТО?)))

Мушу визнати, що ідея відновлення Маланки на наших теренах, то дуже круто, але це має робитися етнографічними методами, а не незрозумілими гульнями.

Щоб не бути голослівним – зачепило фото Буковинської (а саме Красноїльської) Маланки, яке жодним чином не зачепає наші краї, раз.

Похід Маланок поміж ресторанами? Два))

Козацька рада – спонсор? Водка фореве! Таку рекламу ніколи не назву горілкою. Три.

А ще соромно за знайомих, які це поширюють. Якщо вже в Горошовій та славна Маланка таки вмерла, то витратьте час і з’їздіть на Буковину, наприклад.

Всьо – чекаю на мандаринки, тобто шкурки. Так, так – отакий Ромко поганий. Я проти бухла та шуму під час нього, вибачте.

П. с.: а по 1000 грн збирайте, нема чого, хоч якась користь буде від того дійства. + я тут рекламу розписую — у Тернопіль».

Тернополяни

-1 thoughts on “Файні ресторації Тернополя знову заставляють думати про них гірше, ніж вони є насправді

  • 09:14 | 12.01.2015 о 09:14
    Permalink

    У Тернополі є кілька рестораторів (якраз ці у тому числі), котрі всілякі дефіляди влаштовували б навіть якщо б Тернопіль лугандони захопили. Їм до дупи війна та смерті наших хлопців.

Коментарі вимкнені.