Нова «гаряча» точка може з’явитися у Тернополі (відео)

Нова «гаряча» точка може незабаром з’явитися  у Тернолі по вулиці Микулинецькій. 

Про це депутатів Тернопільської міської ради  15 червня вирішили попередити представники ініціативної групи із вулиці Микулинецької, – пише Терен.

Про проблеми жителів того особливого мікрорайону політикам змогла розповісти з трибуни тернополянка Тетяна Опер. 

За словами жінки, екологія у тому мікрорайоні – давно бажає кращого: парків немає, а існуючі зелені насадження знищують. Причому останнім часом це масово роблять забудовники. Мало того, що вул. Микулинецькою  постійно їздить багато транспорту, там ще й поряд – відстійники КП «Тернопільводоканал».

Пригадуєте, ми кілька років тому вже мали там проблему, – каже жінка. – А тепер мікрорайон шаленими темпами забудовується, а отже, збільшиться і кількість жителів. Натомість зелених зон забудовники у планах не мають

Останньою краплею, що змусила людей прийти на сесію, стала інформація про зведення відразу 300 гаражів на місці, де люди вже давно розбили городи і вирощують овочі. Тетяна Опер продемонструвала документи, які потрапили до рук активістів. Ця тема зацікавила деяких депутатів. Дехто навіть обіцяв у всьому розібратися.

До речі, представники ініціативної групи із вулиці Микулинецької трохи затрималися на сесії. Тож випадково почули про створення індустріального парку якраз… на їхній вулиці. Люди, як виявилося навіть не здогадувалися про рішення міської ради, ухвалене ще влітку 2017 року. Хоча, по суті, там йдеться про можливість зведення на площі у 15 га виробничих підприємств за кошти інвестора.

А то – як так? Ми там живемо і навіть не знаємо? А що то взагалі таке «індустріальний парк»? –перемовлялися вони між собою і домовилися розпитати про все у начальника управління стратегічного розвитку Юрія Дейнеки.

Коментарі вимкнені.