Гасити пожежу на сміттєзвалищі в с. Плебанівка тернопільським вогнеборцям заважали співробітники тутешнього підприємства?

Світлина від Управління ДСНС України у Тернопільській області.

24-25 березня черговий караул 12-ї державної пожежно-рятувальної частини двічі залучався до ліквідації пожеж сміття на території сміттєпереробного комплексу ТОВ «ЕКО БАЛАНС ТЕР», в с.Плебанівка Теребовлянського району.

Обидва рази співробітники ДСНС гасили осередки горіння на площі близько 100 м.кв. При цьому, 25 березня вогнеборці близько 2-х годин після прибуття не могли приступити до гасіння – виконанню їх професійних обов’язків перешкоджали співробітники підприємства, які не допускали представників ДСНС на територію, де виникла пожежа. Наразі обставини події з’ясовуються. Вивчаються й причини виникнення цих пожеж.

«Якби на сміттєзвалищі забезпечували надійну охорону полігону з твердими побутовими відходами та дотримувалися вимог правил пожежної безпеки то надзвичайної події могло б і не бути», – вважає начальник Теребовлянського районного відділу У ДСНС України у Тернопільській області Руслан Гнатяк. Саме ним ініційовано перед головою райдержадміністрації створення комісії, за участю фахівців пожежно-рятувальної служби, держпродспоживслужби, екологічної інспекції та представників Теребовлянської ОТГ, для ретельного вивчення ситуації, що склалась навколо сміттєпереробного комплексу в с.Плебанівка, прилеглого до нього сміттєзвалища та причини виникнення пожеж на даній території.

https://tr.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/9033.html

Коментарі вимкнені.