Вимоги до майбутнього Президента: що думають тернополяни?

“А ну подумаємо, які ж вимоги до майбутнього Президента, обличчя цілої країни, і то на міжнародному рівні!

Відповідна освіта?
Ніби не йдеться, що це обов’язково. Як бачим, можна і з медичною, і з педагогічною чи гуманітарною приступати до керування державою, а також військом.
Та й зрештою, щоб керувати машиною потрібно пройти огляд у психіатра, щоб не нашкодити життю та здоров’ю окремих людей, та щоб керувати ж державою – цього не потрібно

Досвід?
Та ні! Щоб бути Президентом це не обов’язково. Такими дурницями бавляться при прийомі на роботу в звичайні компанії.

Знання іноземної?
Та дехто і рідненькою державною не володіє! Проте пересічному громадянину ставляться вищі вимоги, в Львові, наприклад, я чую, як легко офіціанти переходять з англійської на польську.

✒️То що ж треба, щоб стати Президентом?!
Вирости до 35 років.
Жити в Україні.
Потрібно мати на завдаток 2,5 млн.грн і на рекламки пару мільйончиків у.о
А ще треба бути відчайдушним, безстрашним, інколи — безголовим…часто допомагає просто пребагато наобіцяти, виконувати не обов’язково.
Цікаво, чи усвідомлюють учасники виборчих гонок відповідальність за такий шмат земної кулі з його тубільцями?!”, – Ірина Зелененька-Процюк.

“В українців дар будь-кого перетворювати на месію або диктатора. Ніхто не хоче бачити напівтонів і складніших варіантів, мислимо у парадигмі або-або, як підлітки.
Хто б не прийшов до влади – його оцінюватимуть як монарха і вже від нього залежатиме ким він буде – Іваном Грозним чи Володимиром Ясне Сонечко”, Володимир Гевко.

Джерело: Facebook

Коментарі вимкнені.