Маріанна Глинська показала тернополянам фото “неблагополучного району” у Філадельфії

7 лютого  в бібліотеці у центрі Вікно в Америку  відкрилася фотовиставка Маріанни Глинської “Інша сторона раю”.  Покидаючи свої рідні країни люди вірять, що знайдуть за кордоном кращу долю, свій втрачений рай.

Виставка з 15-ти чорно-білих фото – про ту іншу сторону раю, про яку не прийнято багато говорити. Автор пофотографувала “неблагополучний район” у Філадельфії під час свого перебування у США по програмі Фулбрайт. Вже після повернення в Україну ці фото вилилися в повноцінну виставку.

Виставка експонується в рамках проекту «Мандрівна галерея» від America House Kyiv. Вона діятиме в бібліотеці у центрі Вікно в Америку до кінця лютого. Завітайте до нас за адресою: м. Тернопіль вул. Нечая, 29 (Новий Світ), Тернопільська обласна бібліотека для молоді, 2 поверх.

Маріана Глинська родом із Західної України. У 2009 році отримала стипендію Фулбрайта і почала професійно вивчати мистецтво в США. В 2012 закінчила Техаський університет та отримала диплом магістра в галузі образотворчих мистецтв зі спеціалізацією “художня фотографія та відеомистецтво”. Зараз живе в Івано-Франківську, та бере активну участь в культурному та суспільному житті України.

Коментарі вимкнені.