Гостра реакція ПП “Вікторія – 1” на звинувачення тернопільського депутата Сергія Лупака

Нещодавно   депутат міської ради від “Самопомочі” Сергій Лупак заявив, що заступник міського голови,  “свободівець” Леонід  Бицюра порушує закон. За його словами, чиновник пішов проти співвласників у багатоквартирному будинку по бульварі Вишневецького, 3 та тим самим підтримав «шахрайські» дії ЖЕКу ПП «Вікторія» щодо співвласників цього будинку.

Директор «Вікторія -1» Надія Коваль вважає, що Сергій Лупак намагається маніпулювати думкою громади. А саме, намагається переконати, що ПП «Вікторія – 1» не дає можливості функціонувати ОСББ у будинку на вулиці Вишнівецького, 3.

  • Оскільки пан Сергій вже не вперше дозволяє собі в образливій формі висловлюватися про діяльність вказаного підприємства, а також, не володіючи досконало законодавчою  базою, некоректно описує ситуацію, що склалася, дозволимо собі частково спростувати його твердження.  Шановному Сергієві Лупаку нагадуємо, що оприлюднені ним на його сторінці у соцмережі висновки є нічим іншим, як його особистісними судженнями. Говорити про законність чи незаконність діяльності ПП «Вікторія – 1» щодо будинку на вулиці Вишнівецького, 3 можна буде по завершенню розгляду справи у суді, коли буде врегульовано юридичні відносини між ОСББ та підприємством. Наголошуємо на тому, що ПП «Вікторія  – 1», надаючи послуги з утримання будинку та будинковолодіння за наведеною адресою, діє в межах чинного законодавства, – йдеться й заяві Надії Коваль.

Коментарі вимкнені.