Громада Тернополя у великій небезпеці, – активісти “Демальянсу”

Тернопільські чиновники, в черговий раз, вирішили обманути громаду і «порішати» ласу ділянку під забудову. Про це пишуть активісти ДемАльянс Тернопіль.

 • Саме обман та підробка документів міськими посіпаками, всупереч волі громади, характеризує діяльність пана Надала на своєму посту. «Облюбовані» головою чиновники Остапчук В.О., Бесага В.Й. та Горішний М.В. не виявили, а скоріш не захотіли виявити своїх же порушень законів України які гарантують громаді Тернополя нормальні умови проживання.
  Цього разу вони накинули «ненаситне» око на бульвар С.Петлюри. Вочевидь це не могло не викликати обурення мешканців прилеглих житлових районів. Людям із здоровим глуздом не можливо собі уявити, як можна розмістити готель, а фактично цілий готельний комплекс із необхідною інфраструктурою (із стоянками) на площі у 9 сотих землі, при чому не забудовуючи бульвар. Тернополянам, як громадянам України, не зрозуміло чому забудова бульвару здійснюється таємно без необхідних громадських слухань адже бульвар затверджений у плані зонування міста!
  Направивши запити та скарги мешканці отримали шокуючі відповіді які означають – порушень законодавства не виявили, а громадських слухань, у цьому випадку, не потрібно! Ці відповіді були підкріплені містобудівними умовами наданими міським архітектором Бесагою на будівництво цього готелю. Але саме ці документи і свідчать, що порушення є і це очевидно!!! (матеріали додаються).
  Земельна ділянка таки надана на частині зелених насадженнях загального користування (бульварі), хоча головний міський «архітектор» цього не бачить і ніби не знає, що будівництво готелю на ній не дозволено планом зонування, котрий, до речі погоджений громадою на слуханнях. А це є грубим порушенням порядку надання містобудівних умов та законів України.
  Пані Остапчук взагалі не бачить необхідності питатись громади на слуханнях – погодиться вона на зміну плану зонування чи ні. Адже вони уже ці зміни вносять і там бульварів П. Куліша, С. Петлюри, Дмитра Вишневецького немає! Тобто влада мріє забудувати і ці бульвари. Богу дякувати, що у міську раду, цього разу таки змогла увійти частина чесних депутатів, позиція яких не дала затвердити зміни сесією. Але цих депутатів недостатньо щоб зупинити свавілля Бесаги та його покровителя Надала.
  Щодо п. Горішного М.В. то чекати від нього виконання своїх службових обов’язків, всупереч позиції начальства даремно, адже саме за сліпоту до масових порушень у забудові міста його уже раз люструвала громада в смітнику, і саме тернопільський мер Надал оцінив корисні йому властивості чиновника і пригрів.
  Зараз громада Тернополя є у великій небезпеці, адже чиновники, відчувши повну безкарність, у такий спосіб можуть і далі відбирати у тернополян усе, що нам гарантує Конституція та Закони України, наше майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків.
  ДемАльянс закликає чесних депутатів міської ради дати відповідну оцінку діям виконавчих органів і персонально цих панів Остапчук В.О., Бесаги В.Й. Горішного М.В. і не допустити протизаконну забудову бульвару С. Петлюри.
  Зі своєї сторони ДемАльянс і надалі буде проводити моніторинг дій влади, виявлення порушень законодавства, подавати на притягнення винних осіб до відповідальності. Ми готові брати участь з чесними, не корумпованими, депутатами міської ради у розробці проектів рішень, програм, положень задля порятунку міста та його розвитку.

Коментарі вимкнені.