“Галичина”, “Старий Млин” та “Коза” отримали рекомендації “Ревізора” та Ольги Фреймут (фото)

Тернопільський готель “Галичина”,  ресторан “Старий Млин” та кнайпа “Коза” отримали сертифікат визнання від ведучої телепрограми “Ревізор” Ольги Фреймут.

11 лютого знімальна група програми “Ревізор” на чолі із Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою побували у Тернополі.

Цього ж дня відзнаку отримали “Галичина” та “Старий Млин”. 12 лютого – “Коза”.

Як проходив перший день у Тернополі написав Сергій Притула (Тернопільський Сірий)  на Форумі Файного  Міста.

– Сьогодні супроводжував знімальну групу і частково працював з Олькою в кадрі, – пише тернопільський Сірий.

Сергій пише, що  не очікував, що матиме хороший настрій в кінці робочого дня, бо починалося все  не дуже гарно.

Ранок знімальна група розпочала із закритих дверей в Алігаторі. Далі, за словами Сергія,  був готель на Барвінських, Юхнович,  у яких жодного вільного номера не було.

–  Погнали в Галичину, і тут, по дорозі вирішили “заскочити” в гуртожитки медакадемії, подивитись, як живуть негри з арабами…карочє, як живуть побачите в програмі, а про те, що все-таки мєнти на Фреймут протокол склали то вже кажу, – пише шоумен.

Також Сергій Притула написав, що його вразив готель “Галичина”.

–  Дуже і дуже мило. Прекрасні зміни і то в ліпший бік, порівняно з тим, що було за “моїх” часів. Приязний персонал, нормальні ціни, хороші номери (робили ревізію двох напівлюксів і одного стандарту…чи щось таке)). Дядьо один там ледь інфаркту не вхопив від тої Фреймут, але як нагороду давали то так тішився ніби йому машину подарували)). Зразу набрав голову правління, ділився радістю…думаю з сьогоднішнього вечора піде в заслужений запой дня на три-чотири.

Відвідала телевізійна група і Старий Млин.

За словами Сергія,  у Старому Млині персонал  взагалі молодці.

– Ну, те, що Ревізор в Тернополі, то вже кабаки і готелі певно зранку знали, знімальна група з 10 чоловік то не голка в копиці сіна, тим більше, що теж десь живуть і десь снідають. Але чуваки сприйняли то все без напряга (а може Кузьма Скрябін трохи розслабив, бо був перед нами). Прийняли достойно, при чому без зайвої показухи чи прогибання хребта. Я просто вчора зі своїми вар*ятами там сто грам пив – то і вчора і сьогодні музики були, гайзи бубел був нині такий самий як вчора…фсьо чотко, – пише Притула. – Олька лазила там по головах шукала пилюку, але тут видко вже хлопачки попрацювали заздалегідь, бо ніц не знайшла, хіба там, де то було логічно.

Не обійшлося і без казусу – оператор “Ревізору” зі зростом 2,10 м вдарив голову об дерев’яну балку на стелі.

12 лютого ще один заклад отримав рекомендацію від суворої ведучої Ольги Фреймут, це арт-клуб КОЗА, що в центрі Тернополя.

Так,їм сподобається! Бо вони дуже старалися і хвилювалися! Що цікаво – все було дуже спонтанно! А власники Кози привіталися з телевізійниками тільки вже в самому кінці, після того, як ті закінчили зйомку.Ольга навіть здивувалася і подякувала, що вони ніхто ні у що не втручалися! В телегрупі було десь 8 осіб, була також продюсерка цієї програми . Їм дуже сподобалася простота і европейська атмосфера закладу!   – розповів Реально очевидець зйомок Григорій Бурбеза.

Довідка.

«Ревізор» – це досить нестандартний проект, який виходить на Новому каналі. Завдання цього шоу – показати телеглядачам всі нюанси сервісу в Україну. Якщо ми їдемо за кордон, то постійно захоплюємося тим, як все добре у них там влаштовано. Однак не кожен може собі дозволити відпочинок за кордоном. Україна ж може похвалитися надзвичайно красивою природою, відмінними морськими узбережжями і привітними людьми. Єдине, чого не вистачає цій країні – це якісного сервісу у всіх областях. Саме цю тему і піднімають творці цього проекту.

Фото Форум Файного  Міста

-1 thoughts on ““Галичина”, “Старий Млин” та “Коза” отримали рекомендації “Ревізора” та Ольги Фреймут (фото)

 • 12:22 | 13.02.2012 о 12:22
  Permalink

  Ухти!!!! Прикольо :)) А коли можна на ТВ дивитись ???

 • 15:15 | 13.02.2012 о 15:15
  Permalink

  29-го лютого на Новому каналі!

 • 17:39 | 13.02.2012 о 17:39
  Permalink

  цікаво в яких закладах ще побували.

 • 12:16 | 16.02.2012 о 12:16
  Permalink

  та херня. За що Козі? Там найжахливіше обслуговування. Офіціанти хамлять, замовлення треба чекати – довго.

  • 12:26 | 16.02.2012 о 12:26
   Permalink

   З очікуванням замовлень погоджуюсь, а от мені ще не хамили )

Коментарі вимкнені.