На Тернопільщині чоловік вкрав батареї з власного будинку

Збаразькі міліціонери затримали 30-річного жителя села Чернихівці за підозрою у вчиненні серії крадіжок.
Два роки тому у Чернихівцях з’явилися нові жителі – мешкати приїхали батько з сином. Одразу ж після від’їзду тата на заробітки чадо стало виносити з хати усе, що можна було продати. Кажуть, навіть батареї опалення здав на металобрухт. Односельці не помічали за ним ні пристрасті до оковитої, ні наркотичної залежності. Вочевидь, тратив на їжу, бо ніде не працював.
Але згодом міліціонери встановили ще одну важливу деталь з біографії 30-річного чоловіка – він уже мав проблеми із законом за вчинення крадіжки. І старих звичок так і не позбувся. Бо незабаром в сусідів стали пропадати з господарств дрібні речі. Люди одразу не звернули уваги на це, але коли загадкові зникнення то інструментів, то каністр з пальним, то металевих труб стали повторюватися, селяни забили тривогу.
Потерпіли від зловмисника четверо односельців.
Зібраних матеріалів вистачило, аби порушити проти підозрюваного кримінальну справу за статтею 185 КК України. Скільки ще епізодів злочинної діяльності вдасться задокументувати правоохоронцям, і куди поверне стежка злодіянь чернихівського крадія – покаже час.

Коментарі вимкнені.