Голова Тернопільської ОДА серед найдовіреніших в команді Президента

Після підсумкової прес-конференції Президента України, експерти та аналітики почали обговорювати можливі зміни серед голів ОДА.

Про це пишуть «Вісті» (http://vesti-ukr.com/strana/131981-zachem-poroshenko-reshilsja-na-bolshuju-chistku-gubernatorov).

Якщо йдеться про голову Тернопільської ОДА Степана Барну, то його зарахували до президентських улюбленців та прогнозуть тривале
перебування на посаді.

«Тим самим президент показав, на кого потрібно орієнтуватися: ці люди залишаються в команді і зберігають вплив», — пояснив політолог Кость Бондаренко.

Степана Барну продовжуть позиціонувати, як людину Президента з відповідними економічними наслідками для регіону. Наприклад, за 2014 рік на обєкти фонду регіонального розвитку було передбачено 14 мільонів, з яких половину повернули назад до бюджету. У 2015 році сума становила 98 мільйонів, за яку добудовано майде 40 обєктів, більшість з яких здали в експлуатацію у 2015 році.

Для місцевих еліт позиція Президента щодо Барни є чітким сигналом, хто формує настрої в регіоні та від кого залежить контакт на рівні Києва.

Comments are closed.