Голова УНК заявляє про сталінсько-сатанинський шабаш у Тернополі 9 травня

В Тернополі 9 травня 2013 року трапилася безпрецедентна подія. На теренах, звідки походить  родовід ОУН-УПА, міліція стала на захист комуністичних московських окупантів, антиукраїнських сил, які намагалися провести в місті так званий «Парад переможців».

Нагадаємо, для того, щоб зупинити цей сталінсько-сатанинський шабаш кілька народних депутатів, депутати обласної та міської ради взялися за руки і разом з тернополянами намагалися перекрити дорогу комуністам. Але «Беркут» і міліція силою прорвали живий ланцюг народних обранців і народу, щоб дати можливість комуністам здійснити чергову наругу над пам’яттю жертв сталінського режиму. При цьому в сутичках постраждали народні депутати України.
 Як це могло трапитися в незалежній Україні, через два десятиліття після розвалу Радянського Союзу? Чому міліція і правоохоронні органи стали на захист антиукраїнських промосковських сил?
Опозиційні політичні сили, громадські організації, всі свідомі українці не мають морального права залишити цей зухвалий вчинок так званих правоохоронців без покарання.
Треба негайно провести у Верховній Раді парламентські слухання за участю генерального прокурора Пшонки, міністра внутрішніх справ Захарченка. За такі дії міліціонерів має відповісти безпосередньо сам Захарченко, він має негайно у піти у відставку. Також треба знімати з посад начальника Управління внутрішніх справ у Тернопільській області Віктора Сака, прокурора Тернопільської області Геннадія Мовчана, голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна.
Треба об’єднати всі опозиційні сили, негайно скликати сесії міської та обласної ради, з’ясувати, хто давав відповідні незаконні розпорядження та накази, хто очолює «Беркут» в Тернопільській області, звідки ці люди, що це за перевертні? Кого ці так звані правоохоронці захищають? Катів українського народу, які вбивали і мордували українців, які по своїй суті є такими ж убивцями, як і гітлерівські гестапівці. Звідки вони, чи втягнені вони в якісь корупційні схеми? Хто призначений Сім’ю смотрящим у Тернопільській області, чи виконують доручення смотрящого міліція і прокуратура? Чи пов’язані вони з кримінальними структурами?
Безпрецедентні події в Тернополі ще раз показали, що в умовах, коли всі найвищі щаблі влади в Україні окуповані бандитами і креатурами Кремля, для того, щоб врятуватися у місцевих громад може бути тільки один вихід – брати владу в свої руки на основі 5 статті Конституції, негайно скликати зібрання міст, створювати власні виконавчі органи влади, припиняти перераховувати гроші в казначейство, самим розпоряджатися власними фінансами і формувати нові органи для підтримання громадського порядку з числа незаплямованих, патріотично налаштованих осіб, які мають моральні принципи та гідність. В першу чергу не повинен мовчати Олексій Кайда, а якщо йому важко змінювати ситуацію в Тернополі, нехай звернеться до УНКП і ми йому допоможемо. Також більш активно має працювати міський голова Тернополя Сергій Надал, він повинен негайно скликати сесію міської ради і дати оцінку тому, що сталося в місті 9 травня. Нехай міліція звітує, нехай публікуються біографії тих, хто віддавав незаконні розпорядження, щоб зрозуміти, звідки ці люди, хто їхні батьки, звідки їхній родовід, чи завербовані вони кадебістським Кремлем,
Тільки так місцеві громади можуть врятуватися в умовах, коли в Україні завершується формування бандитсько-комуністичного концтабору. Порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих.

 

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії

Коментарі вимкнені.