Головна ялинка Тернополя засвітилася так швидко, що й барабани не встигли заграти (відео)

18 грудня нарешті засвітилися вогні на центральній ялинці посеред театрального майдану. Також розпочало активні торги ярмаркове містечко “за спиною” в Пам’ятника незалежності.

Відкриття пройшло доволі скромно, але не без участі міського голови Сергія Надала. Щоправда, звук на мініатюрній сцені перед драмтеатром “підкачав” – мер змушений був говорити голосно і чітко, але чути, що ж він бажав тернополянам, можна було лише перед сценою. Якшо ж відійти на якийсь десяток метрів, і стати з другого боку ялинки, то ні мера, ні інших героїв святкового дійства, чутно не було.

Саме тому багатьох присутніх запалення вогнів ялинки застало зненацька. Адже штучну “красуню” не засвічували пафосно і поступово, під “барабанний бій”, тощо, а одразу ж після прохання очільника міста запалити вогні, в одну мить вмикнули усю ілюмінацію на штучній красуні і навколо неї.

До речі, різнокольорових гірлянд цьогоріч побільшало: і вздовж алеї до пам’ятника Соломії Крушельницькій, і аж поза пам’ятником Пушкіну – усюди на дерева також почепили яскраві лампочки. Гарно та святково освічується і драматичний театр, і будинок навпроти ялинки.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.