Головному капелану тернопільського “Тризубу” подарували вишиванку

«Тризубівці» у церкві вітали сьогодні свого капелана – отця Петра Бурака. А спільнота УГКЦ «Біблійне коло», в якій священик дає можливість усім бажаючим глибше пізнати Біблію, подарувала йому вишиванку.

Сьогодні, 12 липня – святих Апостолів Петра і Павла. У греко-католицькій церкві Святого Архистратига Михаїла з цього приводу вітали священика Петра Бурака. Він вже понад 15 років є головним капеланом всеукраїнської організації «Тризуб» імені С.Бандери, тому хлопці спеціально прийшли на Службу, аби висловити повагу, вдячність та побажання своєму духівнику.

Оскільки отець Петро, навіть маючи велику родину (шестеро дітей, невістку та внучку), знаходить час, аби навчати Біблії парафіян церкви Михаїла, то ті, в свою чергу, теж вирішили віддячити йому за увагу та добру науку. Так, спільнота “Біблійне коло”, котра під керівництвом отця Петра, щотижня глибше пізнає Святе Письмо, подарувала йому вишиванку. Обирали її чималий проміжок часу і зупинилися на чорній сорочці з червоно-білим візерунком.

Приймав вітання та побажання доброго здоров’я і всіх Божих ласк, отець Петро Буряк і від священиків парафії Михаїла та церковного молодіжного хору. Тому «Многая літа» у храмі співали сьогодні натхненно та одноголосно не один раз.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.