Голий тернополянин п’яним скоїв жахливе вбивство у Севастополі

У Севастополі, по гарячих слідах, за підозрою у вбивстві затриманий житель Тернопільської області.

На момент арешту чоловік перебував «у чому мама народила», тобто був абсолютно голий. Про злочин місцеву міліцію повідомив випадковий свідок.

Чоловік ввечері їхав власним автомобілем та зупинився на узбіччі. Раптом він помітив, як до найближчих кущів з місцевого бару попрямувала парочка. Чоловік та жінка почали роздягатися ще на шляху до густих зелених насаджень. Несподівано чоловік схопив чималу каменюку та опустив її на голову жінки. Свідок закричав на зловмисника, і той втік. Навіть одяг свій не прихопив, настільки злякався.

Особу загиблої оперативники встановили доволі швидко. Нею виявилася 42-річна жителька Дніпропетровщині, яка працювала на одному з севастопольських будівництв.

Підозрюваного міліціонери затримали вже за півгодини неподалік від одного з дачних кооперативів Гагарінського району. Він, повністю голий, прямував додому. Затриманий – теж будівельник з Тернопільщини.

На допиті розповів, що познайомився з жертвою у барі. Чому вирішив вбити, навіть не пам’ятає. Сказав лише, що був дуже сильно п’яний, – повідомляє прес-служби ГУ МВСУ у м. Севастополь.

Коментарі вимкнені.