Хоптян бере на контроль усю землю Тернопільщини

Відтепер усі земельні рішення, а особливо ті, що стосуються передачі землі у приватну власність, будуть проходити через кабінет голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна. Принаймні таку вимогу він поставив перед своїм заступником Юрієм Желіховським на засіданні колегії облдержадміністрації у середу.

– І тепер, із сьогоднішнього дня, все, що приймається по землі, Юрію Васильовичу, я повинен бачити в кабінеті, на екрані, хто, що робить. А то у нас вже є приклади по деяких районах, що і в Городок землі віддають, і в Чемерівці (це Хмельницька область і саме звідти родом тернопільський губернатор – прим. авт.), і в Славуту, і в Шепетівку. А потім кажуть, що законом це не заборонено. Я розумію, що воно не заборонено законом, але ми повинні бути патріотами краю і думати, як, у першу чергу, нашим людям, громадянам, жителям краю, які тут проживають дати, а не кудись. Ми розуміємо, чому кудись і що за цим йде, – повідомив Валентин Хоптян.

В черговий раз пригрозив очільник області і своїм підлеглим. А точніше попередив тих, за яких, виявляється, вже замовляв слівце перед правоохоронцями.

– Я, шановні, попереджую. І попереджую останній раз. Якщо я ще до виборів когось за когось десь просив, просив одного генерала, другого, кажу давайте трошки якось так снісходітєльно до цього питання віднесемося. То я вам зараз скажу, що вимоги будуть дуже серйозні. Я попереджую вас останній раз з цього приводу. Влізете – пиняйте на себе. Захищати не буду в цьому питанні, – поставив крапку Валентин Хоптян.

До речі, губернатору особливу увагу варто було б звернути на Тернопільській район, – пише За Збручем. Про масову роздачу тут земель ми вже писали.

Коментарі вимкнені.