Хоптян назвав Дністровський каньйон сьомим чудом світу

Черговий проект, в стилі «Ню-Васюки» озвучив під час конференції голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян. При цьому з його уст злетів черговий перл.

«В радянські часи по Дністру плавали пасажирські катера, перевозили грузи. Зараз ми ці катера забрали на Тернопільський став. Практично 20 років русло Дністра не чиститься. Якби це все проаналізувати на наукові основі і очистили русло і дно Дністра, і не тільки Дністра, а всі річки, які впадають в Дністер. Звичайно ж зробили поглиблення. Матеріали використали б на будівництво доріг, укріплення, дамб, гідроспоруд, берегів. Внаслідок таких робіт річка б не виходила з берегів зменшилось би підтоплення. І звичайно по Дністру б плавали не тільки туристи на плотах. А це питання привабливості туристичної галузі. Плавали б звичайно катера. Ми змогли б зробити цікаві програми для туристів, пропозиції. Тим більше, що сам каньйон  річки Дністер унікальне явище, яке входить в число семи чудес світу.

Мною дано доручення начальникам ряду обласних управлінь. Ми веземо конкретну пропозицію в Кабмін. З цього приводу є підтримка Прем’єр-міністра. В подальшому вийдемо з пропозицією щодо розвитку Дністра у Верховну Раду. Потрібно постанова чи закон», – заявив Валентин Хоптян.

Коментарі вимкнені.