Хто кому ворог у Тернополі?

Ситуація по виключенню з партії депутатів Сороколіта, Турського, Навроцького дуже цікава та показова з точки зору хто чому на справді служить.
Головна розбіжність окремих депутатів міської ради з п. Надалом та його оточенням у поглядах на систему виділення проблемних земельних ділянок визначилася ще раніше. Саме ці депутати та депутати від партії «Самопоміч», «Громадянська позиція» та інші перестали голосувати за виділення земельних ділянок у зелених зонах, прибудинкових територіях. Було порушене монопольне право домінуючої партії «Свобода» на нищення Тернополя. Коли розумієш, що оця велика «політика» не що інше як підтримка системного порушення законів України у земельних питаннях стає не по собі. Особливо загострилося протистояння при голосуванні за зміни до Генерального плану м. Тернопіль. У чому сутність? У цих змінах була закладена можливість подальшого нищення десятків гектарів зелених зон, не зважаючи на попередні домовленості.
Усі хто не проголосував виконали свій борг депутата, та просто людини. Усі решта підкорилися одностайності та байдужості за майбутнє Тернополя.
Дуже показові розмови лідерів про єдність партії без врахування сутності питання – катастрофічних наслідків для тернополян при здійсненні тих змін Генерального плану. До того були залучені навіть депутат Верховної ради. Вони продемонстрували на усю країну якім цінностям служать ці люді.
Як що перевести ці дії на патріотичну тему, то взагалі не зрозуміло у чому сутність патріотизму цих людей, які цінності вони пропонують громаді, суспільству?
Усіма міжнародними та вітчизняними аналітиками одностайно визнано, що головний ворог країни – є корупція. Боротьба людей проти цій онкологічної хвороби і є боротьба за майбутнє України так саме як і війна на сході.
Слід віддати належне мужності людей які перестали підтримувати сумнівні пропозиції по земельним питанням. Здається ця ситуація має об’єднати справжніх патріотів, політиків , депутатів для протистояння свавіллю у забудові Тернополя та започаткувати цивілізований розвиток міста.
Голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» О. ФІль

Коментарі вимкнені.