Правила мають бути однакові для всіх, а у Тернополі навпаки

Після Великодньої ярмарки частина атракціонів так і не з‘їхали з Театрального майдану. Спочатку стояли біля Шевченка, тепер перекочували до пам‘ятника Незалежності. Про це пише у мережі Фейсбук депутат міської ради Назар Зелінка.

Півтори роки тому депутат ініціював зміни в правилах благоустрою міста згідно яких атракціони можуть розміщуватися лише у спеціально визначених місцях виключно в парках. Таким чином прибрали їх з міських площ та бульварів.

«Розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території міста Тернополя можливе тільки у спеціальних місцях на території парків міста на підставі річного або сезонного (01.04 – 31.10, 01.11 – 31.03) договору з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя”.

У святкові дні, у випадку разового розміщення сезонних об’єктів в сфері послуг, відпочинку та розваг, місця розміщення Об’єктів можуть визначатись розпорядженням міського голови.»

Написав ще минулого тижня звернення на ім‘я міського голови з проханням надати копію розпорядження міського голови щодо встановлення даних атракціонів, а в разі відсутності такого розпорядження усунути порушення законності. Правила мають бути однакові для всіх! – пише Назар Зелінка.

Коментарі вимкнені.