На Тернопільщині планують будівництво лісових доріг

Під час засідання колегії Тернопільського обласного управління ЛМГ йшлося про хід виконання планів будівництва лісових доріг.
Про це доповів головний спеціаліст відділу лісових ресурсів та економіки Василь Заблоцький, який поінформував, що станом на 23 вересня всі державні підприємства завершили заплановані роботи з реконструкції лісових доріг. Крім того, Тернопільський і Кременецький лісгоспи цьогоріч здали нові лісові автодороги. Накреслено плани з будівництва лісової дороги у Бережанському лісомисливському господарстві, який уже має готовий проект на нову лісову дорогу протяжністю 2,2 кілометра, план здачі в експлуатацію якої готується на 2016 рік. Станом на першу декаду вересня уже здійснено будівництво земляного полотна, яке виконано на 50 відсотків.
Доповідач нагадав директорам держпідприємств про плани будівництва лісових доріг на наступний рік. Крайній строк здачі яких – 20 листопада. До виконання є також проведення gps-обстежень лісових доріг, зведених протягом 2008-2014 років, опісля чого GPS-треки трас лісових автомобільних доріг будуть передані в «Укрдержліспроект» для нанесення їх на електронну карту.

Коментарі вимкнені.