Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян піде у відставку?

Голова тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян найближчим часом подасть у відставку. Такі чутки гуляють останніми тижнями у стінах „білого дому”, – пише “Доба”.

Роботою голови обладміністрації не задоволене керівництво країни, та і сам він готовий змінити відповідальну і нелегку посаду губернатора на прибутковішу однак менш відповідальнішу.

― Губернатор обіцяв залучити з державного бюджету сотні мільйонів на розвиток області. В результаті ж Тернопільщина отримала мізер. Центральна влада ніби каже: ви робіть собі що хочете в своїй області, вибирайте „свободівців”, грайтеся в демократію, але при цьому ми зробимо все щоб ви були голі-босі. Валентин Хоптян опинився між двома вогнями – бо на місці має показувати роботу, а центральна влада, представником якої він є, робить все, щоб область була бідною. В даній ситуації, та ще й враховуючи зіпсутий імідж, після смертельної аварії за участю його машини, йому вигідніше піти, ― ділиться в спілкуванні з “Добою” джерело в обладміністрації.

В адміністрації зазначають, що останніми тижнями голова області часто буває в Києві. Припускають, що він підшукує там роботу.

Нагадаємо, майже 10 років – з 1991 по 2000 рік, Валентин Хоптян був Головою правління фірми «Київська Русь» в м.Київ. Він керує Тернопільщиною майже півтора року.

Коментарі вимкнені.