Хургада, Батумі, Гоа, ресторани та салони краси, або як живе племінниця Тягнибока на 100 доларів у місяць (фото)

Племінниця лідера ВО «Свободи» Олега Тягнибока, а за сумісництвом депутат та керівник одного із підрозділів Тернопільської обласної ради Софія Гусак показала у соціальних мережах своє «важке» життя. За короткий термін вона встигла відвідати кілька країн. Судячи з її життєпису вона є активним відвідувачем різноманітних клубів, ресторанів, кафе та салонів краси. І що найголовніше, заробітна плата чиновниці не перевищує 100 доларів США у місяць.

Про свої офіційні заробітки родичка Тягнибока встигла пожалітися тим же користувачам соцмереж. У своє пості у Фейсбуці вона написала: «83% працівників обласної ради заробляє в місяць менше 100$!». При цьому пані Софія поставила смайлик, який символізує те, що вона почувається приголомшеною.

Такі почуття Софію Гусак переслідували майже два місці. За цей період вона відвідувала елітні ресторани Тернополя та Чернівців, салони краси, малювала на роботі картини, гуляла на циганських тематичних вечірках, заїдала гіркі думки солодкими наїдками та німецькими винами. Аж поки у середині квітня вирішила перевірити як же живуть інші люди і поїхала у туристичний курорт Хургада у Єгипті. Кілька місяців перед тим депутатка виставила ще одну загадкову фотографію з написом: «Краще за Гоа може бути тільки Гоа».

Після приїзду з Єгипту Софію Петрівну розважав хоровий спів студентів музичного училища імені Соломії Крушельницької у караоке-барі сім’ї заступника голови облради Сергія Тарашевського.

 

-1 thoughts on “Хургада, Батумі, Гоа, ресторани та салони краси, або як живе племінниця Тягнибока на 100 доларів у місяць (фото)

 • 11:19 | 13.05.2015 о 11:19
  Permalink

  Ну а що ж, бабок там немерено !!!

 • 12:29 | 13.05.2015 о 12:29
  Permalink

  Цікаво коли в селі Баворів зроблять дорогу звичайну з асфальту ?!, а то чинуші розважаються на всю “котушку” і по морям, океанам жирують,а люди – звичайні Українці страждають по селах, їздят в роздовбаних маршрутках, по роздовбаних дорогах та думають як вижити на мінімальну зарплату. Ось поки в чиновниках будуть ось такі “чинуші” як ця Не пані, в Україні і далі буде “повна дупа”, яка з кожним днем все більше і більше настає”.

 • 14:17 | 13.05.2015 о 14:17
  Permalink

  “Бабок” багато, а розуму “0” ))) про її інтелектуальні здібності легенди ходять коридорами обласної ради )))

  • 18:15 | 13.05.2015 о 18:15
   Permalink

   Софія Петрівна відразу після інстиутуту,маючи “офігенний” досвід роботи у вигляді давання дуль горобцям, були запакована в облраду її дядечком. І так тисячі безробітних свободівців! Ось про що варто говорити 🙂 І ще про “непересічні” аналітичні здібності пані Софії, про грамотність теж варто згадати. Це ж керівник відділу якогось, йопта! 🙂 Почитайте її в ФБ, а ще краще покажіть посестрі пані Фаріон :))))

Коментарі вимкнені.