Чому у Франківську немає нормальних доріг? Тернополя це теж стосується (відео)


Ось задокументована простенька схема, – як розкрадаються наші народні гроші, гроші чесних платників податків…
Але найбільше мені прикро, що молоденькі і патріотичні депутати-свободівці міської ради, як отримали більшість у міськраді, замість того, щоби поламати корупційні схеми мера Анушкевичуса, – просто забрали їх собі на “озброєння”, поставивши керівником комунального підприємства з ремонту доріг свого однопартійця!
Хлопці, так не можна! Люди за вас голосували, як за останню надію, яка зможе зупинити цей бардак та комунальний колапс у місті Станиславові. Чи ви, шановна партія влади у Франківську, думаєте, що виборці настільки тупі, що і наступного разу проголосують за трутнів та свавільних чиновників, які у вишиванках розкрадають наші гроші, і то з патетичним криком “Слава Україні!” чи “Свободу не спинити!”…
Шановні депутати-свободівці! Це у Києві чи десь у Житомирі ви опозиція, а у Франківську, Львові чи Тернополі ви – партія влади, яка починає помалу асоціюватися у свідомості виборців як партія звичайних балаболів, брехунів, злодіїв та корупціонерів! Подумайте про це у перервах між крадіжками з міської казни!

 

Журналіст Руслан Коцаба для Народного ОКА 

Коментарі вимкнені.