Губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна знову засвистали

Валентин Хоптян годинник30 червня знову засвистали голову Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Сталось це на святкуванні 35-річчя тернопільської “Ниви”, – пише Про все. Воно б було нічого, якби чиновник просто прийшов подивитись на гру, ослухати концерт. Але ж амбіції пана-губернатора “заграли” і тернополяни висловили йому “свою оцінку”. Як тільки диктор оголосив, що на матчі присутній Валентин Хоптян, весь стадіон зайшовся неймовірним свистом. Губернатор, вже , напевно, у ті секунди був не радий, що наважився прийти. Але холуї-чиновники, які були поруч, навішали Хоптяну лапші, що то незадоволені лише окремі вболівальники, які вміють дуже голосно свисвіти, а решта тернополян, якщо б ви відкрили очі, то побачили, що раді вас бачити. І голова Тернопільської облдержадміністрації поперся на трибуну. Журналіст “ПРО ВСЕ” таких матюків, з такою добірною лайкою в  адресу голови Тернопільської облдержадміністрації ще не чула ніколи. Люди вигукували все, що “наплодив” хмельницький зайда за ці роки… Пригадали аварію, в якій він вбив людину, вибори, побори на освітлення сіл, примусівки з телевізорами від фірм Азарова…

Навіть імениті київські футболісти, які того дня приїхали до Тернополя, запитували журналістів звідки до вас такого телепня прислали і чи давно воно так ганьбиться.

Нагадаємо, минулого року після літургії на прощі у Зарваниці владика Василій (Семенюк) надав слово голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. Але його слова не були сприйняті прочанамиПісля того, як В. Хоптян передав вітання від Президента Віктора Януковича, серед паломників піднявся шум, а окремі навіть свистіли. Свист, супроводжений криками «ганьба» було чутно і коли губернатор почав розказувати про економічне зростання та соціальне благополуччя.

Коментарі вимкнені.