Свита Хоптяна вже під покровом Сиротюка чинить свої темні справи

Виконання обов’язків керівника територіального управління Держкомзему покладено на заступника начальника управління Зеновія Безкоровайного. У вузьких колах цього посадовця називають одним із важливих гвинтиків корупційної піраміди, яка існувала в Держкомземі за часів Хоптяна. Про це пише За Збручем.

На вершині цього утворення перебував неформальний “казначей” одіозного голови ОДА Роман Папіровський. Після падіння режиму Януковича та візитів активістів і автомайданівців до його помешкання на Підволочищині скандальний посадовець швиденько звільнився та зник з області. Однак через кілька тижнів знову з’явився у Тернополі і, скориставшись вакуумом влади, проштовхнув у столиці на посаду тимчасового очільника земельного відомства свого протеже-заступника. Розповідають, що наприкінці кожного робочого дня в.о начальника “звітує” колишньому начальнику про успіхи. Іноді на “підведення підсумків” запрошують ще двох заступників начальника управління, які також працюють під чітким керівництвом попереднього начальника. Крім цього, в.о. має доручення завершити усі темні справи, які розпочав попередник. На перших порах “доповідь” відбувалася в одному з генделиків на околиці міста, однак останнім часом вони збираються в офісі державної установи, де працює заступником сестра Папіровського. Свого часу всесильний “казначей” Хоптяна “запхав” її у це відомство без відповідного диплома.
Цікаво, що на таку “люстрацію” закривають очі теперішні свободівські очільники області, або ж не помічають, як за їхніми плечима колишні посіпаки Хоптяна і далі чинять свої темні справи.

-1 thoughts on “Свита Хоптяна вже під покровом Сиротюка чинить свої темні справи

 • 14:37 | 16.04.2014 о 14:37
  Permalink

  головні касіри припапіровському – безкоровайний, федущак., і. іваськів, Г. кузик (мєнт пенсіонер) борець з корупцією в органах держкомзему за правління папіровського, всі районні начальники. криша СБУ сікорський перевіряючий по землі,такий молодий вже до майора дослужився. облпрокуратура пан галицький який ще працює.

  • 18:41 | 16.04.2014 о 18:41
   Permalink

   пенсіонери багато знають довго не живуть

  • 18:49 | 16.04.2014 о 18:49
   Permalink

   пенсіонер-що ти сплітаеш,які касіри,Безкоровайний будуе хату-15 років і ніяк не добудуе,а решту три,Іваськів і Кузик-клерки,бідні як церковні миші,а ти Каспрук,як був г…так і е ним,не розумний ти хомо чоловік,як тільки явишся в систему,тобі Безкоровайний шию зверне в прямому розумінні,підлабузник хоптянівський

   • 07:24 | 17.04.2014 о 07:24
    Permalink

    Має шанс цього року справити новосілля…

 • 17:32 | 16.04.2014 о 17:32
  Permalink

  пенсыонер- що ти мелиш,які касіри, Безкоровайний будуе хату-15 років і ніяк не добудуе, а решту три- Федущак, Іваськів і Кузик -клерки, бідні як церковні миші, а ти КАСПРУК, як був гімном так і е ним, дурний ти хомо чоловік, як тільки явишся в систему, тобі Безкоровайний шию зверне в прямому розумінні, жоролиз хоптянівський

  • 10:32 | 18.04.2014 о 10:32
   Permalink

   Каспрук – ти спалився конкретно. Сидів би тихенько, нє тре скавуліти.

 • 23:31 | 29.01.2015 о 23:31
  Permalink

  За них всіх скоро візьмуться добровольчі батальйони міліції,які повертаються із зони АТО. А взагалі то пана Романа Папіровського добре знають….на Підволочищині.ЗЛОДІЙ з великої букви, з нього довго сміялися люди в Тернополі . Хочу сказати що за ним давно грати плачуть, а взагалі то йому пора на схід в зону АТО разом із його трьома джипами,в яких він собі роз’їжджає вільно і нікого не боїться, до речі працює собі тихенько в Теребовлі керівником районного держкомзему. Хоча в армії він служив, правда аж у Волочиську за 350 метрів від маминої спідниці-думаю по блату (там служило 5-7 солдат, які носили то меблі то цеглу куди треба). Ви питаєте куди дивиться СБУ- я думаю скоро грошики всі витягнуть і тоді візьмуться. Хоча не факт, в таких жирних структурах дуже швидко можна “наколядувати” знов капусти. Життя покаже.(Постороння людина)

Коментарі вимкнені.