Тарашевський вже й Хоптяна привів, а “Свобода” ігнорує засідання сесії, яке області обходиться у 10 тис грн

– Я розкажу вам те, чого ви не знаєте, бо решта подій на сесії була очевидною, – каже перший заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський.

Про те, що залишилося “за кадром” для більшості жителів Тернопілля, він розповів 28 грудня у “Тернопільській експертній групі”. “Круглий стіл” мав тему: “Бюджет Тернопільської області на 2013 рік – проблеми та перспективи”.

– Зі свого боку я докладаю максимум зусиль, щоб Тернопільщина мала бюджет, – продовжує пан Тарашевський. – Нагадаю, жодним законом чи нормативним актом не передбачені бюджетні слухання. Однак фракція ВО «Свободи» виявила бажання провести таке зібрання і ми допомогли з організацією таких зборів. Хоча Тернопільська міська рада, не провівши аналогічних слухань, зуміла успішно прийняти бюджет-2013.

Окрім того, Сергій Тарашевський каже, що зустрівся з головою ТВК Сергієм Іщенком. Хотів з’ясувати, які причини перешкоджають комісії зібратися, аби нові депутати отримали мандати для роботи в облраді.

– Виявляється, представник ВО «Свобода» сам не приходить на засідання ТВК, а кілька членів комісії відмовилися брати участь у роботі комісії, тому і не вистачає кворуму, – каже він. – З одного боку, депутати від «Свободи» вимагають провести засідання ТВК, але не можуть забезпечити присутності свого члена.

В. о. голови облради наголошує, що апарат облради забезпечив громадські обговорення бюджету на належному рівні. Сергій Тарашевський дуже втішений і тим, що були готові працювати чимало депутатів різних фракцій.

– Ми чекаємо офіційної відповіді від керівництва ВО «Свободи», – додає він. – Я безпосередньо звернувся до керівництва партії регіонального рівня і всеукраїнського також. Представники інших фракцій теж чекають гарантій (що свободівці візьмуть участь у сесії – прим. ред.). Адже люди не мають можливості їздити “в холосту” на зібрання. Це ж витрати! Депутати отримують відрядні. Ми змушені два дні обігрівати сесійний зал. Працюють люди, готуються документи…

Зірвана сесія, як він стверджує, обходиться бюджету у суму 10 тисяч гривень.

– До речі, ми виявили, що плату за відрядження 27 грудня взяли навіть ті депутати, які участі у засіданні не брали. Тобто документи вони взяли, у паперах позначку поставили, але карточку у залі не реєстрували, – пояснює пан Тарашевський. – Я звернувся до бухгалтерії, ми радимося, як зробити, щоб відрядні отримували лише ті, хто дійсно працював… Адже розпис у паперах ще не є фактом участі у засіданні.

Нагадаємо, друга спроба виконувача обов’язки голови Тернопільської облради зібрати депутатів на засідання 27 грудня провалилася. Фракція ВО «Свобода”, окрім її керівника Марії Чашки, у залу не прийшла. Тоді Сергієві Тарашевському вдалося забезпечити високу явку представників інших фракцій і присутність губернатора Валентина Хоптяна, пише 20 хвилин.

-1 thoughts on “Тарашевський вже й Хоптяна привів, а “Свобода” ігнорує засідання сесії, яке області обходиться у 10 тис грн

  • 13:23 | 30.12.2012 о 13:23
    Permalink

    більше 2 років член свободи не ходить на твк і хтось в ту х…тарашевського і голови твк вірить?

Коментарі вимкнені.